چرا به ردیاب GPS خودرو نیاز داریم؟

شرکت تخصصی ردیاب و رهیاب ویگو الکترونیک تامین کننده انواع ردیاب الکترونیکی GPS خودرو با کیفیت قیمت فوق العاده ، تامین کننده امنیت شما

امروزه نیاز به وجود ردیاب های Gps در خودرو بسیار بیشتر از قبل احساس میشود. این ضرورت به دلیل بالا رفتن آمار سرقت خودرو و البته اندکی بی توجهی مالکان میباشد. ردیاب های ویگو الکترونیک در انواع مختلفی تولید و به مشتریان عرضه میشوند. این ردیاب های ماشین قیمت های مختلفی میتوانند داشته باشند که با توجه به قابلیت ها و کارکرد آنها ارزان تر یا گران تر هستند. به طور کلی قیمت ردیاب های الکترونیکی خودرو ویگو نسبت به کاربرد آنها بسیار مناسب است و علت پرطرفدار بودن آنها در شرکت تخصصی ردیاب و رهیاب ویگو الکترونیک نیز همین است. با ردیاب ویگو ، خودرو خود را همیشه در دسترس داشته باشید.

امکانات ردیاب GPS خودرو ویگو الکترونیک

ردیاب های خودرو ویگوالکترونیک دارای قابلیت تعریف محدوده جغرافیایی میباشد. این یعنی با خارج شدن خودرو از محدوده مورد نظر ، به شماره صاحب ردیاب اطلاع داده میشود. گزارش گیری های متعدد بدون محدودیت از دیگر ویژگی های این ردیاب میباشد. صاحب ردیاب میتوانند چند مرتبه در شبانه روز گزارش خودرو را دریافت کند. این گزارش ها محدود به محل قرار گرفتن خودرو نیست و شما میتوانید در طول روز ، میزان بنزین موجود در باک ماشین، سرعت حرکت خودرو و محل و میزان توقف در مکان های مختلف را به کمک ردیاب GPS خودرو ویگو الکترونیک دریافت کنید. ردیاب های ویگو دارای امکان ردیابی آفلاین نیز میباشند.

طراحی و اجرای انواع ردیاب های امنیتی خودرو ، محل کار و … در شرکت تخصصی ردیاب و رهیاب ویگو الکترونیک ممکن میشود.

ردیابی آفلاین با ردیاب GPS خودرو ویگو

ردیابی خودرو با ردیاب های GPS ویگو الکترونیک به صورت آفلاین نیز امکان پذیر است. گزارش دهی های این ردیاب از طریق اس ام اس و بدون نیاز به اینترنت انجام میشود. فقط کافی است شخص مالک پیامک و کد دستور #URL را به شماره سیم کارت داخل ردیاب ارسال کند.بلافاصله بعد از ارسال پیامک، مالک ردیاب، یک پیامک حاوی موقعیت مکانی خودرو  به صورت لینک ( آدرس اینترنتی ) دریافت میکند. برای مشاهده موقعیت جغرافیایی کافی است روی لینک کلیک کرده و موقعیت مکانی به صورت آفلاین روی نقشه نمایش داده بشود. توجه داشته باشید که اگر میخواهید به صورت انلاین موقعیت خودرو در حال حرکت را مشاهده کنید لازم است به شبکه ردیاب های ماهواره ای متصل باشید.

کاربرد ردیاب الکترونیکی

همانطور که گفته شد ردیاب ها با توجه به امکانات مختلفی که دارند برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت ردیاب های خودرو ویگو با توجه به امکانات آنها متفاوت خواهد بود اما اکثر ردیاب ها امکان مشاهده محل دقیق خودرو را به صورت زنده از طریق نرم افراز یا وب سایت اینترنتی در موبایل یا گوشی تلفن همراه خود مشاهده کنید.و قابلیت نصب روی تمامی خودرو های سبک و سنگین و ایرانی یا خارجی را دارند. موارد استفاده از ردیاب GPS خودرو ویگو:

  • خودرو های شخصی جهت پیش گیری از سرقت و یا استفاده اشخاص دیگر
  • خودرو های حمل و نقل داخلی و بین المللی
  • اتوبوسهای در خدمت شرکت های اتوبوس رانی
  • تاکسی های استیجاری در شرکت تاکسی رانی
  • خودرو های توزیع و پخش محصولات
  • خودرو های تشریفاتی

قیمت ردیاب خودرو الکترونیکی ویگو

ویگو الکترونیک تا کنون بیش از یک دهه تجربه موفق در زمینه الکترونیک و تولید یا نصب ردیاب ها و رهیاب های ماهواره ای فعالیت کرده است. هرچند روند پیشرفت شرکت ویگو الکترونیک با نشان ثبت شده E-WIGO همچنان سعودی است و هیچ پایانی برای پیشرفت وجود ندارد اما تا به امروز با راه اندازی سرور های تخصصی پایشی parallel TCP/IP توانسته به متخصص برتر منطقه ای تبدیل شود. با توجه به قراردادهای متعدد ارگان های دولتی و خصوصی با شرکت تخصصی ردیاب و رهیاب ویگو الکترونیک میتوانید از قیمت ردیاب GPS خودرو الکترونیکی ویگو در این مجموعه مطمئن باشید. برای خرید و مشاوره در این زمینه کافی است با متخصصین ما در این زمینه در ارتباط باشید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

 واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

 تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۱