قابلیت های دستگاه ردیاب خودرو

دستگاه ردیاب و موقعیت یاب خودرو ویگو را با قیمت شرکتی بخرید و با داشتن جی پی اس سیار روی خودرو با خیالی آسوده ماشین را به دیگران بسپارید.

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفته اید از دستگاه های ردیاب خودرو روی ماشین خود استفاده کنید، بهتر است بدانید که ردیاب های ماشین قیمت مناسب و فوق پیشرفته ویگو توانایی های منحصر به فردی دارند که با بهترین کیفیت ممکن جهت راحتی و آسودگی خیال شما عزیزان طراحی شده اند. دستگاه های موقعیت یاب یا جی پی اس خودرو به خودی خود عمل نشان دادن مکان فعلی ماشین و مسیر مورد نظر را برعهده دارند اما دستگاه‌های ردیاب ماشین میتوانند فراتر از این نیز بروند. با ویگو الکترونیک همراه باشید.

دستگاه پیشرفته ردیاب خودرو

دستگاه های مختلف میتوانند قابلیت های مختلفی داشته باشند. قیمت دستگاه های ردیاب ماشین نیز با توجه به همین قابلیت ها تعیین میشوند. مثلا برخی از سیستم های ردیاب یا جی پی اس خودرو میتوانند ویژگی های سلامت و عملکرد خودرو را کنترل و گزارش نمایند. برخی دیگر میتوانند سرعت و سایر مولفه های فیزیکی هنگام رانندگی را ردیابی کنند و برخی دیگر را میتوان به گونه ای تنظیم کرد که نسبت به جابجایی یا ضربه نیز واکنش و هشدار نشان دهند. انتخاب

انتخاب قابلیت های دستگاه ردیاب یا جی پی اس خودرو با توجه به نیاز و کاربرد هر فرد متفاوت است. برای داشتن یک دستگاه موقعیت یاب حرفه ای میتوانید از ردیاب خودرو ویگو مدل gt800 دیدن فرمایید.

قابلیت های دستگاه های جی پی اس ماشین

شاید خیلی ها بر این باور باشند که خرید دستگاه های موقعیت یاب خودرو فقط به درد ارگانهای دولتی یا خصوصی یا سازمان های خیلی پیشرفته میخورد! یا شاید فکر کنند با نصب دستگاه جی پی اس ردیاب به خودرو خود یک فرد شکاک و محتاط به نظر می آیند! اما اینطور نیست. البته نمیتوان پر استفاده تر بودن دستگاه‌های ردیاب را برای ماشین های دولتی و سازمانی تکذیب کرد اما اینجا سه دلیل مهم داریم که میتواند هر فردی را برای نصب ردیاب روی خودرو خود مجاب کند.

  1. یافتن موقعیت مکانی خودرو در هر زمان به صورت آنلاین و آفلاین
  2. دریافت کمک های اضطراری در شرایط نامناسب
  3. کنترل کردن رفت و آمد نوجوانان در هنگام تنهایی

اگر در پارکینگ های عمومی مکان ماشین خود را گم کردید یا مجبور شدید سویچ خودرو خود را به پارکینگ دار بسپارید با خیال راحت فقط کافی است نرم افزار ردیاب خودرو نصب شده روی گوشی موبایلتان را روشن کنید و فقط از انجام فعالیت های روزانه خود لذت ببرید.

در هنگام تصادفات رانندگی یا حمله های خشونت آمیز میتوانید با کمک دستگاه های جی پی اس خودرو موقعیت خود را به پلیس اطلاع داده و از امنیت و سلامت خود مطمئن شوید. حتی اگر خودرو شما گاها به دست اقوام یا فرزندان شما می افتد و میخواهید از سلامت خودرو و البته عزیزانتان مطمئن شوید با داشتن یک دستگاه ردیاب خودرو با قیمت مناسب آنها را به صورت نامحسوس کنترل کنید.

قیمت دستگاه ردیاب و موقعیت یاب خودرو

قیمت دستگاه ردیاب و موقعیت یاب خودرو با توجه به قابلیت های آنان متفاوت است. البته ویگو الکترونیک با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش انواع ردیاب و رهیاب خودرو میتواند به شما این تضمین را بدهد که یک هزینه معقول را در ازای خدمات بی نظیر دریافت میکنید.

ویگو الکترونیک تولید و عرضه کننده انواع دستگاه های موقعیت یاب و ردیاب و جی پی اس خودرو برای انواع ماشین های ایرانی و خارجی میباشد که با کمک گرفتن از متخصصین این رشته ، گام های بلندی را در زمینه ساخت ابزار های الکترونیکی داشته است. برای مشاوره درباره خرید انواع مختلف ردیاب ماشین با ویگو الکترونیک در تماس باشید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

 واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

 تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۱