بهترین ردیاب خودرو

در ویگو الکترونیک انواع ردیاب و جی پی اس خودرو را با قیمت نمایندگی بخرید. ما تولید کننده دستگاه ردیاب gps خودرو هستیم.

با افزایش سرسام آور قیمت خودرو و در نتیجه بالا رفتن تعداد سرقت ها، بسیاری از افراد به این فکر می افتند که با خرد یک دستگاه ردیاب خودرو با قیمت مناسب، ماشین چند صد میلیونی خود را در امنیت کامل قرار دهند. دستگاه جی پی اس خودرو میتواند به کمک نرم افزار ها و ارسال اطلاعات ماهواره ای مکان دقیق خودرو، وضعیت حرکت و سرعت ماشین و حتی وضعیت سیستم فنی ماشین را نیز به کاربر اطلاع دهد. ما در ویگو الکترونیک با طراحی و فروش انواع دستگاه gps و ردیاب ماشین در تلاشیم تا امنیت و نظارت را برای علاقه مندان فراهم کنیم. قیمت ، نحوه کارکرد و مشخصات هر ردیاب با هم متفاوت است که در ادامه درباره بهترین نوع ردیاب خودرو صحبت خواهیم کرد.

بهترین دستگاه ردیاب خودرو

ردیاب ها به طور کلی دستگاه هایی الکترونیکی هستند که به کمک سیم کارت و دستگاه ردیاب موقعیت ماشین را به صاحب ماشینن نمایش میدهد. برخی از ردیاب های قابلیت هایی بیشتر از نمایش مکان خودرو دارند. برخی از این قابلیت ها مثل امکان عشدار در صورت حرکت کردن ماشین، جهت حرکت خودرو ، میزان بنزین خودرو، مشخصات فنی مثل روغن موتور و … از نظر تیم تخصصی ویگو الکترونیک بهترین دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو دستگاهی است که بتواند در موقعیت های مختلف از به سرقت رفتن ماشین و استفاده بدون اطلاع از خودرو جلوگیری کند و در مواقع ضروری نیز بتواند به کمک شما بیاید.  تمامی این ویژگی ها را در ردیاب خودرو ویگو مدل GT800 وجود دارد.

به شما پیشنهاد میکنیم قیمت دستگاه های ردیاب را چندان مورد توجه قرار ندهید چرا که یک بار هزینه کردن برای خرید دستگاه ردیاب gps ماشین میتواند شما را از یک عمر ناراحتی و حسرت از دست دادن چند صد میلیون پول و احتمالا وسایل دیگر داخل خودرو برهاند!

کاربرد و نحوه نصب هر ردیاب با دیگری متفاوت است اما این پروسه را به طور کلی در ادامه مقاله برای شما شرح خواهیم داد.

کارکرد و نصب دستگاه gps ماشین

دستگاه ردیاب جی چی اس فقط مخصوص خودرو های سواری شخصی نیست. بلکه از دستگاه gps میتوان روی ماشین های سنگین ، موتور سیکلت، دوچرخه و حتی در مواقع خاص برای ردیابی افراد نیز میتواند استفاده شود. بهترین ردیاب های خودرو نیز با سیم کارت کار میکنند و نیازمند نصب اصولی هستند. چراکه دستگاه‌های ردیاب عموما به کمک سیستم برق خودرو کار میکنند و در صورت عدم نصب صحیح ممکن است به آن آسیب وارد کنند.

مدل های پیشرفته تر دستگاه های ردیاب gps ماشین باتری های قوی داخلی دارند و به صورت آهنربایی به هر نقطه از وسیله نقلیه متصل میشوند. در هنگام خرید دستگاه جی پی اس برای خودرو علاوه بر قیمت آن به یادگیری اصولی کارکرد آن نیز توجه داشته باشید. داشتن برگه یا دفترچه راهنما و ضمانت را نیز فراموش نکنید.

قیمت دستگاه ردیاب یا جی پی اس خودرو

در ویگو الکترونیک انواع ردیاب خودرو را میتوانید با قیمت تولیدی خریداری بفرمایید. شرکت ویگو الکترونیک با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تولید و فروش دستگاه های ردیاب و رهیاب خودرو و جی پی اس ( gps) میتواند یک خرید مطمئن را برای شما رقم بزند. حقیقت این است که قیمت انواع ردیاب و دستگاه جی پی اس ماشین با توجه به کیفیت آن و البته مدل خودرو متفاوت خواهد بود. بنابر این برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان ما در ویگو الکترونیک تماس بگیرید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

 واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

 تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۰