دستگاه ردیاب خودرو شخصی

شرکت تولید ردیاب و رهیاب خودرو ویگو الکترونیک تولید کننده انواع دستگاه های ردیاب و جی پی اس خودرو فندکی و پیشرفته ماشین با قیمت مناسب

داشتن دستگاه های ردیاب خودرو در ماشین های شخصی یکی از مهمترین نیاز این روزهاست. روش های دزدین ماشین ها انقدر متنوع شده اند که دیگر نمیتوان به دزدگیر ماشین چندان اعتماد کرد! امکان دارد زمانی ماشین شما به سرقت رود که حتی دزدگیر آن هم نزده بودید! وقتی داشتید یک خرید ساده انجام میدادید یا حتی از داخل یک پارکینگ عمومی! داشتن دستگاه جی پی اس یا موقعیت یاب خودرو در ماشین میتواند خیال شما را راحت کند. معمولا ردیاب های پیشرفته تر ، در کاپوت یا محلی از خودرو نصب میشوند که قابل رویت نباشند. اما دستگاه های  ردیابی جی پی اس خودرو فندکی قیمت مناسب ویگو با قرار گرفتن در فندک ماشین های شخصی میتوانند حتی در مواردی از دزدیده شدن ماشین نیز جلوگیری کنند. با ردیاب ویگو همراه باشید.

دستگاه ردیاب فندکی خودرو

دستگاه های ردیاب فندکی قابل نصبب در خودرو های شخصی بوده و با کمال تعجب ، بر خلاف قیمت مناسبی که دارند، بالاترین دقت رد رهیابی مسیر و جهت حرکت خودرو را دارند. ردیاب های داخلی یا به اصطلاح Built-in این نوع دستگاه جی پی اس خودرو با کیفیت و دقت بالا در شرکت ردیبا و رهیاب ویگو الکترونیک طراحی و اجرا شده است. این ردیاب بسیار شبیه به فندک ماشین است و به همین دلیل احتمال شناسایی بسیار پایین می آید. شنود صدای داخل ماشین یکی دیگر از ویژگی های مثبت دستگاه های ردیاب فندکی ماشین ویگو میباشد.

دستگاه ردیاب فندکی برای خودرو های شخصی یا ماشین های سنگین ، اتوبوس و مینی بوس و حتی ماشین های دولتی و سازمانی نیز میتواند استفاده شود. ردیاب های فندکی اختصاصا برای داه=خل خودرو طراحی شده اند و امکان استفاده از آنها در وسایل نقلیه مانند موتور یا دوچرخع وجود ندارد. این ردیاب تخصصی قابلیت شناسایی منطقه امن تعریف شده را دارد و در زمان خارج شدن خودور از این محدوده به صاحب ماشین از طریق پیامک اطلاع خواهد داد.

تکنولوژی منطقه امن دستگاه جی پی اس ماشین

بعد از خرید دستگاه ردیاب فندکی ویگو برای خودرو شخصی خود ، یک پنل ردیابی برای شما در سرور های هوشمند شرکت ویگو الکترونیک برای شما تعریف میشود. در این پنل شما اطلاعات مورد نیازتان را وارد و تنظیمات ردیاب را مطابق با سلیقه خود تنظیم میکنید. مثلا میتوانید منطقه ای را مشخص کنید که در صورت خارج شدن خودرو از آن نقطه مطلع شوید. این محل میتواند به اندازه محل پارکینگ خانه شما کوچک باشد یا کل شهر را محدوده امن برای دستگاه در نظر بگیرید. فرقی نمیکند، دستگاه جی پی اس ماشین دقیق عمل میکند.

ویژگی های دستگاه ردیاب فندکی خودرو ویگو

شاید فکر کنید کار کردن دستگاه ردیاب فندکی ویگو یک عیب بزرگ برای این فندک است که با خاموش شدن ماشین دیگر قابل استفاده نخواهد بود. اما باید بدانید این نوع ردیاب ها معمولا دارای باتری هستند که بعد از خاموش شدن ماشین تا چند ساعت روشن میماند و پس از روشن شدن خودرو به سرعت روشن شده و شروع به شارژ شدن میکند. از ردیاب های فندکی به عنوان شارژر خودرو نیز میتوان استفاده کرد.

قابلیت نصب سریع و آسان . قیمت مناسب دستگاه های ردیاب فندکی ماشین از دیگر ویژگی های مثبت این نوع دیتگاه ردیاب خودرو میباشد. ارسال پیامک هنگام حدا شدن ردیاب از ماشین ، شنود واضح داخل خودرو ، دکمه مخفی ارسال پیامک یا تماس برای کمک اضطراری از دیگر ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه ردیاب خودرو میباشد.

قیمت دستگاه ردیاب فندکی خودرو شخصی

قیمت دستگاه های ردیاب خودرو ویگو به طور کلی به نسبت قیمت های سرسام آور واسطه ها بسیار مناسب است. این را نیز در نظر بگیرید که شما از شرکت تولید کننده خرید میکنید و بدون هیچ واسطه ای گارانتی و خدمات پس از فروش را دریافت میکنید پس میتوانید به راحتی خرید خود را با کمک کارشناسان ما انجام دهید. برای اطلاع از قیمت دستگاه ردیاب فندکی یا ردیاب های خودرو پیشرفته مناسب برای خودرو شخصی با ما در تماس باشید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

 واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

 تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۱