بهترین ردیاب برای موتور سیکلت

بهترین دستگاه ردیاب موتور سیکلت باید قابلیت موقعیت یابی دقیق به کمک جی پی اس داشته باشد و با قیمت مناسب بتوان آن را تهیه کرد. ردیاب ویگو

موتور سیکلت ها وسایل نقلیه بسیار پر کاربردی در شهرهای شلوغ امروزی به حساب می آیند. این وسایل نقلیه به راحتی از جایی به جایی دیگر میروند و شما را به مقصد میرساند. اما نکته منفی اینجاست که به راحتی نیز میتوان آنها را دزدید!  دستگاه های ردیاب مخصوص موتور سیکلت میتوانند شما را از نگرانی های روزمره خلاص کند. کافی است با کارشناسان ما در تولیدی ردیاب و رهیاب ویگو الکترونیک تماس بگیرید و از آنها درباره خرید بهترین دستگاه جی پی اس برای موتور سیکلت خود راهنمایی بخواهید. ما در ادامه نکات کلیدی را در انتخاب دستگاه ردیاب موتور سیکلت قیمت مناسب و کاربردی معرفی میکنیم.

دستگاه ردیاب موتور سیکلت

به طور کلی ردیاب‌ها، دستگاه هایی کوچک با قابلیت نصب سیم کار میباشند که به کمک امواج ماهواره ای میتوانند مکان دقیق خودرو یا موتور سیکلت را روی نقشه های الکترونیکی به کاربر نمایش دهند. جی پی اس موتور سیکلت نیز مثل سایر ردیاب های خودرو به کمک سیم کارت و امواج ماهواره ای موقعیت دقیق موتور را نمایش میدهد. توجه داشته باشید که از دستگاه های ردیاب فقط برای پیشگیری از سرقت استفاده نمیشود بلکه کاربرد های دیگری نیز دارد. قیمت دستگاه های ردیاب موتور سیکلت نسبت به ردیاب های ماشین ارزان تر است و بالطبع قابلیت های کمتری نیز دارد. در این باره در ادامه بخوانید.

کاربرد جی پی اس موتور سیکلت

مهمترین کاربرد دستگاه های ردیاب، پیشگیری از دزدی یا در صورت وقوع حادثه، تسهیل و تسریع پیدا کردن آن است. اما این فقط یکی از دلایلی است که شما باید برای موتور خود دستگاه ردیاب جی پی اس بخرید! ویژگی های منحصر به فرد ردیاب موتور:

  • امکان کنترل از راه دور موتور سیکلت و خاموش کردن ردیاب از دور
  • تعیین محدوده جغرافیایی امن
  • تعیین سرعت مجاز
  • ارائه اطلاعات از مسیرهای پیموده شده

اما به راستی بهترین ردیاب برای موتور سیکلت کدام است؟ جی پی اس خوب برای موتور سیکلت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگر میخواهید بهترین دستگاه ردیاب برای خودرو شخصی خود را بخرید کلیک کنید.

دستگاه ردیاب موتور سیکلت مناسب

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید بالا بودن قدرت پردازشگر در دستگاه جی پی اس موتور سیکلت بسیار اهمیت دارد. علت این اهمیت رابطه مستقیم قدرت پردازشگر با سرعت و دقت ارسال و دریافت اطلاعات است. داشتن قابلیت کنترل از راه دور وسیله نقلیه مثل خاموش کردن موتور یا قفل کردن چرخ ها از قابلیت های دیگری است که در هنگام خرید  ردیاب موتور باید مورد توجه قرار بگیرد.

هرچند تقریبا اکثر ردیاب های خودرو و موتورسیکلت به کمک سیم کشی کار میکنند و به باتری ماشین یا موتور برای روشن ماندن نیاز دارند، اما هنگام خرید دستگاه ردیاب برای موتور به داشتن باتری داخلی قوی نیز توجه کنید تا در صورت سرقت و خارج شدن باتری موتور از مدار دستگاه، ردیاب همچنان روشن باشد و شما بتوانید آن را پیدا کنید.

ذخیره اطلاعات مسیر های پیموده شده نیز میتواند نکته قابل توجهی در انتخاب یک دستگاه gps موتور سیکلت قوی باشد. تا راحت تر بتوان نوجوان ها یا کارمندان خود را کنترل کرد. داشتن سنسور های هشدار دهنده که در صورت روشن شدن یا وارد شدن ضربه به موتور به صاحب موتور از طریق پیامک، هشدار  میدهد نیز در انتخاب یک ردیاب خوب برای موتور سیکلت شما اهمیت دارد. درباره قیمت دستگاه های ردیاب موتور سیکلت نیز حساسیت کافی را به خرج دهید. در شرکت تولید و فروش ردیاب ها و رهیاب های خودرو ویگو الکترونیک میتوانید بی واسطه و با بهترین قیمت خرید کنید.

قیمت دستگاه ردیاب جی پی اس موتور سیکلت

همانطور که گفته شد دستگاه های ردیاب موتور سیکلت قیمت کمتری نسبت به ردیاب‌های ماشین دارند اما همانطور که گفتیم برای ثمر بخشیدن تلاشهایتان لازم است بیش از قیمت ، به کیفیت و ویژگی های ردیاب خودرو یا موتور هود توجه کنید. به هر حال کارشناسان ما در ویگو الکترونیک آماده پاسخگویی و مشاوره با شما در زمینه خرید بهترین دستگاه ردیاب جی پی اس برای موتور یا خودرو شما هستند.

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۲