دستگاه ردیاب خودرو ضد آب فندکی

برای خرید دستگاه ردیاب خودرو ضد آب و ضد ضربه فندکی و سایر مدل های ردیاب ماشین با قیمت نمایندگی و کیفیت عالی با ویگو الکترونیک همراه باشید.

بسیاری از افراد خیال میکنند دستگاه ردیاب برای خودرو لازم نیست و ترجیح میدهند با روش های قدیمی مثل قفل های دستی یا دزدگیر های گران قیمت از اموال خود محافظت کنند. اما در حقیقت دزدگیر ها و قفل ها با روش های نوین سرقت امروزی چندان به کار نمی آیند چون سارقان دیگر به خود زحمت دزدی در زمان پارک بودن ماشین را نمیدهند و احتمالا زمانی که در مغازه در حال خرید کردن هستید یا برای کمک به فردی از خودرو پیاده شده اید دست به سرقت میزنند. بنابراین خرید یک دستگاه ردیاب خودرو خوب با قابلیت های ضد آب و ضد ضربه میتواند شما را در یک آسایش روانی قرار دهند. شرکت ردیاب و رهیاب خودرو ویگو الکترونیک از ابتدا تا زمان راه اندازی و کاربری صحیح دستگاه ردیاب ضد آب ماشین شما همراهتان خواهد بود.

تبریک میگوییم احتمالا شما بسیار فرد دقیقی هستید و به سلامت و امنیت ماشین خود خیلی اهمیت میدهید!

دستگاه ردیاب خودرو ضد آب و ضد ضربه

ردیاب های خودرو به صورت کلی توانایی اعلام موقعیت مکانی دقیق خودرو ، هشدار باز شدن درب یا ضربه خوردن خودرو و کنترل از راه دور خاموش کردن ماشین در صورت سرقت خودرو را دارند. ردیاب های خودرو پیشرفته میتوانند در موقعیت های اضطراری تماس های اضطراری با پلیس یا اورژانس داشته باشند اما اگر بر اثر تصادف یا حوادث دیگر ردیاب از کار افتاد چی؟ همه کاربری های مفید آن از بین خواهد رفت! ا

جای نگرانی نیست! شرکت طراحی و تولید ردیاب و رهیاب خودرو ویگو الکترونیک با هدف پیشرفت در زمینه ارائه خدمات الکترونیک ، انواع دستگاههای ردیاب ضدآب و ضد ضربه را میتواند برای شما فراهم کند تا در شرایط آب و هوایی بد ، برق و بارون و یا تصادف های رانندگی از کارکرد صحیح دستگاه ردیاب ماشین خود مطمئن باشید.  جالب است که بدانید قیمت دستگاه های ردیاب خودرو ضد آب و ضد ضربه به نسبت کارایی های فراوانی که دارند بسیار مناسب است. یکی از پر طرفدار ترین انواع ردیاب ردیاب های فندکی با قابلیت ضد آب و شنود داخل خودرو میباشد.

ردیاب فندکی ضد آب ماشین

دستگاه ردیاب یا جی پی اس فندکی همانطور که از نامش مشخص است در محل فندک خودرو قرار میگیرد و اندازه کوچک ، سهولت نصب و خاصیت ضد آب این دستگاه را به یکی از پرفروش ترین نوع ردیاب های خودرو تبدیل کرده است. این ردیاب شبیه شارژرهای فندکی ماشین میباشد و تشخیص آن برای افراد عادی بسیار سخت است. در مقاله ای که بهترین دستگاه ردیاب برای خودرو های شخصی را شرح دادیم درباره این دستگاه ضد آب توضیحات کاملی دادیم. ویژگی های این محصول به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  • مقاومت بالا در شرایط آب و هوایی مرطوب
  • ابعاد کوچک
  • مقاومت در برابر ضربه ناشی از تصادف یا برخورد
  • طراحی مخفی و به دور از چشم سارقان
  • اعلام هشدار در صورت جدا شدن از ماشین
  • مجهز بودن به دکمه SOS

قیمت دستگاه ردیاب خودرو ضد آب و ضد ضربه فندکی ماشین

همانطور که گفته شد ویگو الکترونیک تولید کننده انواع دستگاه های ردیاب و رهیاب برای خودرو میباشد و به همین دلیل تمامی دستگاه های جی پی اس خودرو را با قیمت تولیدی عرضه میکند. قیمت دستگاه ردیاب خودرو ضد آب و ضد ضربه ماشین فندکی ، دیاگی، آهنربایی و … که در سایر مقالات درباره آنها صحبت کرده ایم با یکدیگر متفاوت اند بنابراین برای اطلاع از ویژگی های مختلف دستگاه های ردیاب ماشین و نوع ردیاب مناسب برای خودرو شما بهتر است با کارشناسان ما در ویگو الکترونیک تماس بگیرید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۲