انواع هشدار دهنده دستگاه ردیاب

انواع هشدار دستگاه ردیاب - امنیت خودرو- ردیاب ماهواره ای

انواع هشدار دهنده دستگاه ردیاب

شاید با شنیدن محصول ردیاب خودرو تنها تصورمان ردیابی آنلاین خودرو باشد اما این دستگاه کوچک قابلیت های منحصر به فردی دارد. با نصب ردیاب خودرو همه سارقین ممکن است به فکر غیرفعال کردن آن بیفتند اما انواع هشدار دهنده دستگاه ردیاب مانند سنسور شوک، باعث شکست سارقین میشود. سنسورهای مختلف مانند سنسور شوک، سنسور دما، سنسور رطوبت و حتی سنسور هشدار دهنده از اتمام شارژ باتری جی پی اس خودرو، از قابلیت های ویژه این دستگاه محسوب می شود. ردیاب GT800 خودرو ویگو (جی پی اس) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، دستگاهی است برای امنیت خودرو و کنترل از راه دور که بعد ازنصب آن، می توان خودرو را ردیابی کرد. جهت استعلام قیمت دستگاه ردیاب و خرید با ما تماس بگیرید. در ادامه به انواع هشدار دهنده دستگاه ردیاب می پردازیم

اطلاع از موقعیت خودرو و شخص

با سفارشی سازی دستگاه ردیاب و ثبت شماره های تعیین شده هنگام خروج افراد و خودروها از محدوده تعیین شده سریعا یک پیامک حاوی موقعیت خودرو و شخص برای شما فرستاده می شود. این امر برای امنیت خودرو و شخص انجام می شود.

سنسور شوک و کاربرد آن در ردیاب خودرو

با نصب ردیاب سیمی خودرو و همچنین نصب ردیاب آهنربایی به صورت مخفیانه شاید سارقین ساعات زیادی در پیدا کردن ردیاب خودرو معطل شوند اما به راحتی می توانند آن را پیدا کنند و نسبت به قطع ردیاب اقدام کنند. در اینجاست که دستگاه ردیاب با وجود سنسور شوک باعث می شود هنگام تکان خوردن ردیاب و برداشتن آن توسط سارقین سریعا به شماره های از پیش تعیین شده اطلاع دهند.

سنسور دما و رطوبت

ماشین های حاوی سوخت و همچنین یخچال های توزیع گوشت برای کنترل دمای خودرو نیاز به سنسور دما و رطوبت دارند. با نصب این ردیاب به دلیل تعبیه شدن سنسور دما و رطوبت داخل دستگاه نیازی به نصب جداگانه این سنسور روی ماشین نیست.

سنسور سوخت دستگاه ردیاب خودرو

وجود سنسور سوخت روی ماشین باعث کنترل میزان سوخت ماشین توسط کارفرمایان می شود. کسانی که قصد کنترل ماشین های کارخانجات و شرکتهای توزیع کالا را دارند و از میزان مصرف سوخت زیاد ماشین ها مشکوک هستند کافیست روی هر ماشین جی پی اس خودرو نصب کنند تا به راحتی با وجود سنسور سوخت از میزان سوخت مصرفی ماشین مطلع شوند.

آلارم هنگام اتمام شارژ باتری ردیاب و قطع ردیاب توسط سارقین

دستگاه های ردیاب خودرو آهنربایی با شارژ باتری کار می کنند از این رو هر کدام مدت زمان معینی برای شارژ دستگاه نیاز دارند. با اتمام شارژ باتری ردیاب سریعا یک آلارم به شماره های از پیش تعیین شده فرستاده می شود تا نسبت به شارژ مجدد باتری ردیاب اقدام کنید. دستگاه های ردیاب سیمی خودرو که به باتری خودرو وصل می شوند با قطع باتری خودرو به مدت ۴۸ ساعت شارژ باتری داخلی دارند و سریعا آلارم برای صاحب دستگاه ردیاب فرستاده می شود تا از قطع برق باتری مطلع شوند.

جهت قیمت و خرید ردیاب GT800 خودرو و ردیاب ماهواره ای با ما تماس بگیرید 

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۳۸