تفاوت ردیاب های سیمی و آهنربایی

تفاوت ردیاب های سیمی و آهنربایی-ردیاب خودرو ویگو

همانطور که در مورد انواع ردیاب خودرو ویگو صحبت شد، یکی از انواع ردیاب، ردیاب آهنربایی است که به دلیل راحتی استفاده، سبکی و نوع استفاده برای ردیابی اموال و اشخاص میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.انواع ردیاب هایی که برای وسایل نقلیه مختلف مانند قایق، دوچرخه، موتور و یا خودرو استفاده میشود نیاز به اتصال سیم کشی به وسیله موردنظر دارند. ردیاب آهنربایی راه حلی مناسب برای حل این مشکلات است.در ادامه به تفاوت ردیاب های سیمی و آهنربایی می پردازیم.

ردیاب آهنربایی

این ردیاب در دسته ردیاب های بیرونی قرار می گیرد با سیم کشی درون خودرو و یا موتور سیکلت و قایق کار نداشته و می تواند تنها با استفاده از قطعه آهنربایی قوی که در آن تعبیه شده به قسمت فلزی وسیله نقلیه مورد نظر بچسبد. وجود آهنربای قوی به شما این اطمینان را می دهد که  احتمال افتادن دستگاه ردیاب و جدا شدن آن از وسیله نقلیه در دست انداز ها و چاله های جاده در حد صفر می باشد. این دستگاه هم مانند دیگر انواع ردیاب های خودرو قابلیت ردیابی آنلاین خودرو را از طریق ورود به سامانه یا نرم افزار دارد.

تفاوت ردیاب های سیمی و آهنربایی

مهمترین تفاوت این مدل ردیاب با ردیاب سیمی در نحوه نصب و اتصال آن به خودرو و دیگر وسایل نقلیه می باشد. این ردیاب از همان لحظه اول قادر به ارسال موقعیت دقیق وسیله نقلیه موردنظر به صورت پیامکی و یا امواج وای فای روی گوشی همراه و کامپیوتر صاحب وسلیه نقلیه و دیگر افرادی که به نرم افزار معرفی می شوند را دارد و می تواند محل دقیق وسیله را روی نقشه به شما نمایش دهد.

کاربرد ردیاب آهنربایی

از این نوع ردیاب می توان به عنوان ردیاب شخص و با قرار دادن آن در کیف و یا کوله، نیز استفاده کرد. این نوع ردیاب ها قابلیت شنود دارند از این رو با نصب آنها به میز و یا دیگر وسایل در محیط خانه و یا اداره از امکان شنود در محیط آن استفاده می شود. دستگاه ردیاب پس از اتمام شارژ باتری با فرستادن یک آلارم مبنی بر اتمام شارژ از طریق ایمیل و پیامک به شما هشدار می دهد تا باتری را دوباره شارژ کنید.

ویژگی های یک ردیاب آهنربایی خودرو و موتور

  • این نوع ردیاب باید بتواند با انواع سیم کارت های اپراتورها کار کند و قابلیت شنود نیز داشته باشد.
  • ردیاب خودرو باید تا حدی تحمل داغ شدگی را داشته باشد، زیرا این ردیاب را معمولا برای دیده نشدن، در زیر خودرو نصب می کنند که این امر به خصوص در تابستان بیشتر نمود پیدا می کند و در اثر گرمای کف آسفالت و موتور خودرو، ممکن است ردیاب از کار بیفتد.
  • طول شارژ هر ردیاب آهنربایی بسته به نوع ساخت آن متفاوت است. به این معنی که ممکن است یک ردیاب تا یک هفته، ده روز و شاید تا یک ماه شارژ خود را نگه دارد.

تفاوت ردیاب های نصبی با ردیاب های آهنربایی

  • ردیاب های نصبی نسبت به ردیاب های آهنربایی ویژگی و امکانات متفاوتی دارند و بزرگترین تفاوت این نوع ردیاب ها این است که در ردیاب های نصبی بیست دقیقه زمان برای سیم کشی خودرو لازم هست در صورتی کهاین ردیاب نیازی به سیم کشی ندارد.
  • همچنین جی پی اس آهنربایی در اندازه کوچک بوده و شما میتوانید در جاهای دیگر نیز از آن استفاده کنید.
  • ردیاب های نصبی باطری بک آپ دارند ولی طول شارژ ردیاب آهنربایی نسبت به آنها بیشتر است.
  • ردیاب های آهنربایی از انواع ردیاب های پر طرفدار محسوب می شوند. زیرا به نصب نیازی ندارند و به دلیل خاصیت آهن ربایی بودنشان در هر قسمت خودرو به راحتی چسبانده می شوند.

خرید ردیاب خودرو ویگو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۱۳