ردیابی توسط موبایل

ردیابی توسط موبایل - جی پی اس-امنیت خودرو

با استفاده از موبایل، کامپیوتر یا تبلت ، به راحتی می توان به حساب کاربری خود وصل و اطلاعات اکانت نقشه خود را مشاهده نمایید. در پنل ردیاب می توانید مکان دستگاه خود را ببنید ، و یا از طریق تاریخچه پنل به سفرهای قبل دسترسی داشته باشید. حتی می توانید به جای استفاده از نرم افزار ، از طریق ایمیل یا SMS کارهای فوق را انجام دهید.ردیاب GT800 خودرو ویگو (جی پی اس) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، دستگاهی است برای امنیت خودرو و کنترل از راه دور که بعد ازنصب آن، می توان خودرو را ردیابی کرد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد  که در اینجا به بررسی ردیابی توسط موبایل می پردازیم:

ردیابی توسط موبایل

روش ایمیل یا پیامک برای کسانی که می خواهند هشدارها را در موبایل خود دریافت کنند مناسب است. امروزه ردیاب های جی پی اس به یک دارایی مهم و ارزشمند برای اکثر شرکت ها تبدیل شده است زیرا به آن ها اجازه می دهد که با خیال راحت به فعالیتشان ادامه دهند.شرکت های بسیاری در سرتاسر دنیا وجو دارند که از مزایای ردیاب در صنایع مختلف استفاده می کنند. از حفاظت و ردیابی محموله ها و تجهیزات گران قیمت گرفته تا نظارت بر عملکرد کارمندان، رانندگان و حتی تامین امنیت آن ها.

ردیاب جی پی اس GT800

حتما به این موضوع یقین دارید که داشتن چند وسیله نقلیه در جاده و در طول روز ، سازمان دهی زیادی نیاز دارد. ردیاب جی پی اس به شما اجازه می دهد که ، در چک کردن وسایل نقلیه شرکت ، برای بررسی رسیدن به کالا یا خدمات به مقصد مطمئن شوید.

کاربرد ردیاب ویگو

یکی از پر کاربردترین مصارف ردیاب در صنعت پیک و تحویل کالاست. به راحتی می توایند توسط ردیاب ناوگان حمل و نقل خود را نظارت و کنترل کنید. پیگیری کارمندان به این روش، به شرکت های تحویل کالا این اجازه را می دهد تا در هر زمان کارمندان خود را ببینند و اطمینان حاصل شود که رانندگان در زمان مناسب بسته را به مشتری تحویل داده است یا خیر. هم چنین ردیاب می تواند به رانندگان برای پیدا کردن مناسب تر و سریع تر کمک کند.

استفاده از ردیاب برای حیوانات خانوادگی یکی از مصارف پرکاربرد ردیاب است. قابلیت تنظیم منطقه امن ، یکی از ویژگی های اساسی است که اکثر صاحبان حیوانات خانوادگی از آن استفاده می کنند. تنظیم منطقه امن در اطراف خانه ، به شما این امکان را می دهد که ، به محض اینکه حیواناتشان محل را ترک کرد، مطلع شوید.

ردیاب ماهواره ای خودرو ویگو بزرگترین فروشنده ردیاب شخصی و ردیاب خودرو در ایران با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان فنی خود مفتخر است اعلام نماید ، آماده راهنمایی و مشاوره رایگان ،خدمت شما عزیزان جهت انتخاب و خرید بهترین ردیاب و جی پی اس برای امنیت خودرو می باشد.

در صورت تمایل ، برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های درج شده در سایت حاصل نمایید.

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۶۴۳