ردیاب خودرو با سنسور دما

ردیاب خودرو با سنسور دما-جی پی اس-مکان‌یابی

دنیای پیشرفته ردیاب و جی پی اس منحصر به مکان‌یابی و نمایش موقعیت جغرافیایی نمی‌شود. ردیاب‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها کاربردی بی‌نظیر و قابل توجهی دارند. برای مثال ردیاب خودرو با سنسور دما مخصوص ماشین‌هایی است که مواد درون آن‌ها نیاز به درجه دما و حرارت تعیین شده‌ای دارد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد  که در اینجا به بررسی ردیاب خودرو ویگو با سنسور دما می پردازیم:

ردیاب خودرو با سنسور دما

برخی از ماشین‌ها حامل مواد غذایی یا مصرفی هستند که میزان دمای کانتینر یا یخچال خودرو در سلامت اجناس و کالاها تاثیر مستقیمی دارد. ردیاب‌هایی که مجهز به سنسور دما هستند مانند ده‌ها ردیاب دیگر با اتصال به ماهواره‌هایی که در ایستگاه‌های فضایی قرار دارند کار می‌کنند. سنسور دما که مخصوص این ردیاب خودرو است در موتور، یخچال یا کانتینر نصب می‌شوند و وظیفه کنترل دمای محیط را بر عهده دارند. ردیاب خودرو مجهز به سنسور دما از بروز خسارت‌هایی که مربوط به کاهش یا افزایش دمای یخچال و کانتینر است پیشگیری می‌کند.

سنسور دما در ردیاب چگونه کار می‌کند؟

ردیاب‌های سنسور دار به‌صورت آنلاین و با استفاده از فناوری GPS کار می‌کنند. ردیاب‌های مجهز به سنسور دما مانند ردیاب‌های دیگر به برق خودرو نیاز دارند. در زمان نصب جی پی اس خودرو باید به‌صورت دقیق به موارد فنی سیم‌کشی برق ماشین دانش و آگاهی داشته باشید.

ردیاب مجهز به سنسور دما قابلیت ردیابی جغرافیایی ماشین را نیز دارد و با استفاده از حسگرها و سنسورهایی که در ردیاب تعبیه شده است موقعیت و هشدارهای مورد نیاز را ثبت، پردازش و ارسال می‌کند. ردیاب با سنسور دما مجهز به حسگرهای مختلفی از جمله سنسور دی اکسید کربن، حسگر دما و رطوبت و سنسور کنتاکتی است.

 ویژگی‌های ردیاب با سنسور دما

نصب ردیاب خودرو اهداف مختلفی از جمله مکان‌یابی، کنترل و پیشگیری از سرقت دارد و دلیل این موضوع قابلیت‌های منحصر‌‌به‌فرد دستگاه‌های جی پی اس در نحوه عملکرد است. نصب ردیاب با سنسور دما هم با هدف پیشگیری از بروز اتفاقاتی مانند فاسد شدن مواد غذایی، خراب نشدن گیاهان یا پیشگیری از خطراتی مانند انفجار مخازن سوخت را به دنبال دارد. اما قابلیت‌ها و ویژگی‌های ردیاب مجهز به سنسور دما محدود به همین موارد نمی‌شود.

 قابلیت‌های ردیاب‌های مجهز به حسگر دما

  • قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه LAN
  • قابلیت دریافت و ارسال اطلاعات ضروری از طریق پیامک و اینترنت موبایل
  • امکان مکان‌یابی خودرو از طریق GPS
  • قابلیت اندازه‌گیری رطوبت از ۰ تا ۱۰۰ درصد
  • قابلیت اندازه‌گیری دما از -۴۰ تا +۱۲۵ درجه
  • قابلیت اندازه‌گیری دی اکسید کربن
  • امکان نصب پورت خروجی ۲ آمپر

خرید ردیاب خودرو ویگو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۲۶۹