ردیاب دوربین دار

ردیاب دوربین دار-مکان‌یابی خودرو -کنترل از راه دور-جی پی اس خودرو

 ردیاب یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهایی است که وظیفه محافظت از خودرو را در برابر سرقت و حمله سارقین دارد. جی پی اس خودرو امکانات متعددی مانند دستگاه شنود، کنترل از راه دور و مکان‌یابی دقیق دارد که باعث وجه تمایز ردیاب با دزدگیرها می‌شوند. یکی از جدیدترین امکانات ردیاب خودرو دوربین است که به رصد و کنترل بیشتر ماشین کمک می‌کند. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد  که در اینجا به بررسی ردیاب دوربین دار می پردازیم:

 جی پی اس دوربین دار

امروزه دوربین‌ها در کنار سیستم‌های ضد سرقت به یکی از مهم‌ترین ابزارهای امنیتی تبدیل شده‌اند. این روزها ردیاب‌های دوربین دار متعددی در جهان طراحی و تولید می‌شود تا مالکان خودرو بیش از پیش از وضعیت خودرو مطلع باشند. GPS خودرو با اتصال به سامانه ماهواره‌های فضایی مالکان ماشین‌ها را از وضعیت و موقعیت جغرافیایی ماشین مطلع می‌کنند. اما ردیاب‌های دوربین‌ دار قدرت مانور بیشتری با تصویر برداری و ارسال عکس برای صاحب خودرو به وجود می‌آورند.

ویژگی‌های جی پی اس دوربین دار

  • قابلیت عکس و تصویربرداری در شب
  • قابلیت ضد آب و ضد رطوبت
  • نشان دادن تصویر روی مسیریابی خودرو
  • مجهز به حافظه داخلی با قابلیت بیش از هزاران عکس
  • قابلیت ذخیره کردن عکس‌ها به‌صورت جداگانه با توجه به موقعیت جغرافیایی
  • مجهز به نمایش بار خودرو
  • امکان مدیریت آنلاین خودروها
  • کنترل از راه دور

برخی از ردیاب‌های دوربین دار نیستند اما امکان نصب دوربین روی آن‌ها وجود دارد. ردیاب‌هایی که قابلیت نصب دوربین را دارند تا ۴ عدد دوربین را می‌توان روی آن‌ها نصب کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه قیمت ردیاب خودرو به امکانات جی پی اس بستگی دارد ردیاب‌های دوربین دار نسبت به سایر ردیاب‌ها قیمت بالاتری دارند.

امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مکان‌یابی خودرو

برای خرید یک ردیاب خوب باید به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ردیاب توجه داشت. مهم‌ترین بخش سخت افزاری ردیاب‌ها جی پی اس است. چیپست‌ها با اتصال به دکل‌های مخابرات و ماهواه‌های مکان یاب فضایی موقعیت جغرافیایی خودرو را به مالکان اطلاع می‌دهند. هر چه چیپست ردیاب دقت بیشتری داشته باشد موقعیت دقیق‌تری را نمایش می‌دهد.

یکی دیگر از امکانات سخت افزاری ردیاب‌ها آنتن LBS است. آنتن ال بی اس به ردیابی ماشین‌ها در مکان‌های سر پوشیده و مسقف کمک می‌کند. همچنین یکی دیگر از مزایای آنتن‌های ال بی اس این است که میزان دقت جی پی اس را تقویت می‌کند.

خرید ردیاب خودرو ویگو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۳۳۲