ردیاب دوچرخه

ردیاب دوچرخه - ردیاب خودرو ویگو-GPS

کاربرد ردیاب دوچرخه

سالانه تعداد زیادی دوچرخه دزدیده می‌شود که تعداد کمی از آنها پیدا می‌شوند. در حالی که اگر یک ردیاب دوچرخه بر روی آن نصب شود به راحتی و به سرعت می‌توان آن را پیدا کرد. انواع ردیاب ویگو بدون نیاز به صرف هزینه سنگین، خدمات مناسبی ارائه می‌دهند. یک دستگاه ردیاب GPS با اتصال به شبکه ماهواره‌ای در هر کجای دنیا قادر به مکان‌ یابی دقیق خواهد بود. وجود انواع مختلف ردیاب GPS در بازار این امکان را به شما می‌دهد که مطابق با نیاز خود خرید کنید. تنها نکته‌ای که هنگام خرید ردیاب باید در نظر بگیرید کیفیت آن است. در مورد آنتن‌ دهی و باطری انواع ردیاب خودرو ویگو  تحقیق کرده و سپس برای خرید و استعلام قیمت ردیاب دوچرخه تماس بگیرید

ضرورت محافظت از دوچرخه

دزدیده شدن دوچرخه نه تنها ضرر مالی فراوانی به همراه دارد بلکه بر سبک زندگی فرد نیز تأثیرگذار است. زیرا فرد، وسیله نقلیه شخصی خود را از دست می‌دهد. در نتیجه ناچار به تغییر سبک زندگی خود می‌گردد.

افرادی که اقدام به دزدی دوچرخه می‌کنند ترفندهای فراوانی برای این کار دارند. هرقدر هم که شما برای محافظت از دوچرخه خود از قفل مطمئنی استفاده کنید آنها روشی برای باز کردن یا شکستن قفل پیدا می‌کنند. یکی از محبوب‌ترین قفل‌های دوچرخه قفل‌های کابلی هستند زیرا استفاده از آن ها بسیار آسان است ولی این نوع قفل نمی‌تواند محافظ مطمئنی برای دوچرخه شما باشد. بهترین نوع قفل دوچرخه استفاده از زنجیر و قفل U شکل است. ویژگی این نوع قفل این است که حداقل دزد دوچرخه را کمی به دردسر می‌اندازد و شکستن آن کار راحتی نیست. بنابراین اگر می‌خواهید از گزند دزدان دوچرخه در امان باشید باید از هیچ تلاشی برای محافظت از دوچرخه خود دریغ نکنید.

بهترین ردیاب دوچرخه

انواع ردیاب شخصی قابلیت استفاده برای دوچرخه را نیز دارند. نکته مهم این است که در هنگام خرید ردیاب باید به ابعاد آن دقت کنید. زیرا بهتر است این نوع ردیاب مخفی باشد. زیرا دزدها با انواع ردیاب آشنا هستند و بلافاصله پس از دزدیدن ردیاب را از آن جدا می‌کنند. برای خرید ردیاب و نصب آن به افراد با تجربه و حرفه‌ای مراجعه کنید. آنها پیشنهادات بسیار خوبی برای شما خواهند داشت. به عنوان مثال یک ردیاب شخصی کوچک را می‌توان داخل چراغ نصب نمود. چراغ آن وسیله‌ای است که هم احتمال جداسازی آن توسط دزد کم است و هم مخفیگاه مناسبی برای ردیاب دوچرخه است.

نحوه استفاده از ردیاب دوچرخه

استفاده از انواع ردیاب بسیار ساده است. شما می‌توانید تنها زمانی که در کنار دوچرخه نیستید ردیاب را روشن کنید تا در صورت بروز حادثه از آن مطلع شوید. در انواع ردیاب معمولاً سنسور لرزش وجود دارد که با کوچکترین حرکت، فعال می‌شود. در نتیجه در همان دقایق ابتدایی که فردی قصد جابه‌جایی دوچرخه شما را داشته باشد سیستم ردیاب فعال شده و پیام هشدار برای شما ارسال خواهد شد. در نتیجه با نصب ردیاب دوچرخه حتی می‌توانید از دزدی دوچرخه خود جلوگیری کنید. علاوه بر آن با اطلاع از مکان دقیق دوچرخه شما بدون نیاز به پلیس هم می‌توانید دوچرخه خود را پیدا کنید.

قیمت خرید ردیاب دوچرخه و  GPS خودرو ویگو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۱۰۶