ردیاب فرکانسی

ردیاب فرکانسی - جی پی اس فرکانسی-کنترل از راه دور

در سال های اخیر گرایش افراد به سمت سیستم های مدرن امنیتی افزایش پیدا کرده است. یکی از بهترین سیستم ها جی پی اس است. سیستم امنیتی ردیاب ها بسیار قوی بوده و طبق آخرین تکنولوژی ها نیز به روز می شود.ردیاب GT800 خودرو ویگو (جی پی اس) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، دستگاهی است برای امنیت خودرو و کنترل از راه دور که بعد ازنصب آن، می توان خودرو را ردیابی کرد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد در ادامه به کاربرد جی پی اس فرکانسی میپردازیم.

روش کار با ردیاب فرکانسی

جی پی اس مخفف کلمه سیستم موقعیت یابی جهانی است. GPS، سامانه ای است که با استفاده از تعدادی ماهواره، جهت یابی می کند. هنگام استفاده از جی پی اس، درخواست شما به ایستگاه های زمینی منتقل می شود و طی فرآیندی بسیار پیچیده، موقعیت مشخص شده به گوشی یا رایانه همراه تان ارسال می شود. به طور کلی اساس کار جی پی اس، ارسال سیگنال های رادیویی با فرکانس بالا و به طور پیوسته است که زمان و مکان ماهواره را نسبت به زمین مشخص می کند. با توجه به قابلیت هایی که تکنولوژی جی پی اس دارد بسیاری از افراد برای جلوگیری از سرقت اقدام به خرید جی پی اس می کنند.

کاربرد های ردیاب فرکانسی:

دستگاه فرکانس یاب پیشرفته و حرفه ‌ای با قابلیت پیدا کردن انواع فرکانس‌ها و سیگنال‌های جاسوسی قادر به پیدا کردن لنز انواع دوربین فیلم‌ بردرای و عکاسی است. دستگاه فرکانس‌ یاب می تواند جهت ارسال سیگنال و قدرت آن را پیدا کرده و به همین خاطر به کمک آن می‌توان انواع وسایل شنود و جاسوسی مخفی شده در اتاق، خودرو را به راحتی پیدا کرد. ردیاب فرکانس قابلیت پیدا کردن دوربین را دارد. اگر محیط اطراف شما  نیاز به تحت نظر داشتن اشیا گران قیمت در محیط کسب و کار را دارد پیشنهاد می کنیم  با خرید جی پی اس از امنیت محیط مورد نظرتان اطمینان کافی داشته باشید.

نحوه کار و کنترل از راه دور با ردیاب فرکانسی

ماهواره های جی پی اس فرکانس های خود را با قدرت خیلی بالایی در فضا پخش میکنند. برای دریافت فرکانس ها به عواملی مانند موقعیت جغرافیایی که ماهواره در آن قرار دارد، شرایط جوی و کیفیت دستگاه گیرنده بستگی دارد. برای ردیابی خودرو ها نیز ارزان ترین ردیاب خودرو ها هم کیفیت و دقت مناسبی دارند. تلفن های هوشمند مجهز به GPS معمولاً در شعاع ۴.۹ متری (۱۶ فوت) در فضای باز دقیق هستند. در بعضی از مواقع با نزدیک شدن دستگاه به تونل یا پل ها دقت جی پی اس ضعیف می شود.

خرید ردیاب GT800

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۲۱