ردیاب GPS برای پلیس

ردیاب GPS برای پلیس - ردیاب جی پی اس

همه ما در زندگی روزمره خود از انواع ردیاب استفاده می کنیم. کاربرد ردیاب GPS برای پلیس، برای یافتن کوتاه ترین مسیر ، پیدا کردن آدرس های جدید و پیش گیری از گم شدن افراد کاملا” رواج یافته است.اما تکنولوژی ردیاب جی پی اس می تواند در بسیاری از موارد راهکارهای تازه ای ارائه دهد. استفاده به جا و هوشمندانه از انواع ردیاب شخصی و ردیاب خودرو می تواند در حل بسیاری از مشکلات و صرفه جویی در هزینه ها موثر باشد.ردیاب GT800 خودرو ویگو (جی پی اس) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، دستگاهی است برای امنیت خودرو و کنترل از راه دور که بعد ازنصب آن، می توان خودرو را ردیابی کرد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد ما در این مطلب برخی از موقعیت هایی که خرید یک ردیاب جی پی اس می تواند به نیروی پلیس کمک کند را معرفی می کنیم.

کاربرد ردیاب GPS برای پلیس

۱- کاربرد ردیاب در نجات جان قربانیان

در برخی از پرونده های کیفری به دلیل افشای برخی حقایق یا وجود منافع مادی و یا حتی اختلافات خانوادگی شاهدان پرونده یا یکی از طرفین دعوا در معرض خطر قرار دارند.جدی بودن این تهدیدات به اندازه ای است که اغلب این افراد تحت حفاظت پلیس قرار می گیرند. ولی امکان حفاظت دائمی از این افراد امکانات و بودجه بالایی نیاز دارد. در نتیجه موارد متعددی از این قبیل پرونده ها در سراسر دنیا منجر به قتل یکی از این افراد شده است که در بسیاری از موارد قاتل هرگز دستگیر نشده است.در حالی که استفاده از ردیاب gps به سادگی می تواند برای شاهدین و مراقبت دائمی از آنان کارایی داشته باشد.

۲-کاربرد ردیاب در نجات مجرمان تازه کار

یک حقیقت تلخ در مورد جوانان و نوجوانان کار وجود دارد که در مورد بسیاری از آنان ، اولین خلاف، اتفاقی یا از روی سادگی آن ها اتفاق می افتد ولی قرار گرفتن در محیط زندان و برچسب سابقه دار بودن می تواند زندگی آن ها را در تمام عمر از مسیر درست دور نگه دارد.حال اگر به عنوان یک پروژه تحقیقاتی به چنین افرادی آزادی مشروطه در ازای استفاده مداوم از ردیاب شخصی داده شود.این ردیاب می تواند به عامل بازدارنده از وقوع جرم عمل می کند.زیرا این فرد با علم به این که کلیه رفت و آمد او توسط پلیس کنترل می شود و در صورت حضور در یک صحنه جرم حضور او در آن جا اثبات شده است برای زندگی سالم تلاش می کند.

۳- کاربرد در نجات قربانیان آدم ربایی

افراد نخبه ،ثروتمند و خانواده و فرزندان آن ها همواره در معرض خطر آدم ربایی قرار دارند.در مورد کودکان حتی خانواده های عادی نیز در معرض این خطرات قرار دارند. هیچ چیز مانند یک ردیاب شخصی نمی تواند به سرعت و سهولت جان قربانیان آدم ربایی را نجات دهد.البته در این مورد به خصوص ، خرید انواع ردیاب شخصی کوچک با قابلیت استتار ، کارایی بیش تری دارد.

۴-کاربرد ردیاب در مراقبت از مجرمان حرفه ای

استفاده از ردیاب شخصی ویگو جهت پیش گیری از وقوع جرم نیز کاربرد دارد. استفاده از ردیاب برای مجرمان سابقه دار که هر بار پس از آزادی دوباره جرم جدیدی مرتکب می شوند می تواند از انجام جرم های تازه توسط ایشان جلوگیری کند.

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۷۵۸