کاربرد ردیاب در صنایع مختلف

خرید ردیاب GT800- کاربرد جی پی اس-ردیاب ماهواره ای

امروزه بدلیل گسترش صنایع و کارخانجات مختلف و توسعه مشاغل متعدد، مدیریت ناوگان و کنترل دقیق پرسنل و وسایل نقلیه به یکی از دغدغه های بزرگ مدیران و کارفرمایان مبدل شده است. از این رو می توان استفاده از جی پی اس و یا ردیاب را راه حلی اساسی برای حل این مشکل دانست.ردیاب GT800 خودرو ویگو (جی پی اس) یا ردیاب ماهواره ای خودرو، دستگاهی است برای امنیت خودرو و کنترل از راه دور که بعد ازنصب آن، می توان خودرو را ردیابی کرد. این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی کاربرد ردیاب یا جی پی اس در صنایع مختلف بپردازیم. جهت خرید خرید ردیاب GT800 با ما تماس بگیرید.

 کاربرد ردیاب یا GPS

ردیاب یا GPS در حقیقت یک سیستم موقعیت یاب در سطح جهان است و عملکرد اصلی آن تعیین موقعیت اشخاص یا اشیاء در هر زمان است که هدف از این کار ایجاد امنیت و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی است. استفاده از ردیاب یا جی پی اس کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به یافتن مکان ها بطور دقیق، عملکرد مطلوب در شرایط و موقعیت های دشوار، ضد سرقت بودن، سرعت بالا و … اشاره کرد.

 کاربرد ردیاب در صنایع خودرو سازی

بکارگیری ردیاب در این صنایع بسیار مهم و ضروری است. اصلی ترین عملکرد جی پی اس در خودرو، جلوگیری از به سرقت رفتن آن و تأمین امنیت ماشین می باشد. امروز با استفاده از جی پی اس امکان دسترسی همیشگی به موقعیت مکانی خودرو، امکان کنترل از راه دور ماشین و تعیین نمودن منطقه امن وجود دارد. مزایای نام برده شده بیشتر متوجه رانندگان و صاحبان خودرو است. مزایای مهم استفاده از جی پی اس برای خودروسازان، بهینه سازی خودروهای تولیدی با استفاده از اطلاعات دریافت شده مهم از طریق ردیاب مانند سرعت، مقدار مصرف سوخت، مسیر حرکت و … می باشد.

کاربرد جی پی اس در صنایع حمل و نقل و باربری

از مهم ترین کاربردهای ردیاب، بکارگیری آن در صنایع حمل و نقل و باربری می باشد. بسیار حائز اهمیت است که مدیران صنایع حمل و نقل، سرعت، مسیر و هزینه های سوخت وسایل نقلیه را بررسی و ارزیابی کنند و رانندگان را نیز برای بهبود کارکردشان حمایت نمایند. استفاده از جی پی اس موجب مدیریت دقیق و حرفه ای ناوگان حمل و نقل خواهد شد. می توان بوسیله ردیاب زمان سفر را کنترل و زمان ورود و خروج را بررسی نمود. همچنین امکان بررسی مسیرهای طی شده و نیز صحت عملکرد راننده از نظر سرعت و مسیر توسط GPS وجود دارد.

در واقع نصب ردیاب بر روی خودروهای حمل و نقل کالا هم برای مدیران جهت ارزیابی رفتار و موقعیت رانندگان بسیار مناسب است و هم موجب ایجاد آسودگی خاطر مشتریان بدلیل آگاهی داشتن از وضعیت و موقعیت کالای خود می شود.

کاربرد جی پی اس در صنایع پزشکی

امروزه با گسترش تکنولوژی های پزشکی، استفاده از ردیاب نیز به کمک پزشکان و متخصصان آمده و به آنها در مسیر درمان بیماران و روند کنترل وضعیت بیماران تا بهبود کامل آنها کمک می کند. با استفاده از جی پی اس، حرکت بیمارانی که عمل جراحی داشته و یا مشکل حرکت دارند ثبت می شود و به پزشکان کمک می کند تا از روند درمان بیماران تحلیل بهتر و دقیق تری داشته باشند. ردیاب شخصی با کمک فرمان صوتی به افراد نابینا هم کمک می کند تا مسیر خود را پیدا کنند. از دیگر کاربردهای ردیاب های شخصی، ردیابی سالمندان و افراد مسن، ردیابی افرادی با بیماری های خاص، ردیابی کودکان و دیگر اعضای خانواده، ردیابی حیوانات خانگی و … است.

خرید ردیاب GT800 و ردیاب ماهواره ای

اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۵