کاربرد ردیاب در کشاورزی

کاربرد ردیاب در کشاورزی-مکان‌ یابی خودرو -کنترل از راه دور-جی پی اس خودرو

کشاورزی یکی از صنایع مهم و علومی است که در کل دنیا اهمیت بسیاری دارد. کشاورزی سنتی این روزها به کشاورزی مدرن تبدیل شده است و با استفاده از ابزارهای پیشرفته به روش مختلفی انجام می‌شود. ردیاب یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهایی است که وظیفه محافظت از خودرو را در برابر سرقت و حمله سارقین دارد. جی پی اس خودرو امکانات متعددی مانند ردیابی آنلاین، کنترل از راه دور و مکان‌ یابی دقیق دارد که باعث وجه تمایز ردیاب با دزدگیرها می‌شوند.این دستگاه دارای مدلهای مختلف با امکانات متفاوتی می باشد  که در اینجا به معرفی ۳ کاربرد ردیاب در کشاورزی می پردازیم:

کاربرد ردیاب در کشاورزی

۱- ردیابی آنلاین ماشین‌های کشاورزی

یکی از دغدغه‌های بزرگ کشاورزان گم شدن یا دزدیده شدن ماشین و ابزارآلات کشاورزی است. کشاورزان باید در مراحل مختلف کاشت، داشت و برداشت باید از وضعیت و مکان‌ یابی خودرو کشاورزی مطلع باشند. در چنین مواقعی بهترین راهکار استفاده از دستگاه جی پی اس یا ردیاب  برای کنترل از راه دور است.

با مجهز شدن ماشین‌ها و ابزارآلات کشاورزی به دستگاه جی پی اس حتی در صورت به سرقت رفتن به راحتی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. چون با استفاده از امواج ماهواره‌ای اطلاعات و موقعیت مکانی ماشین‌ها و ابزار کشاورزی در پنل‌های رایانه‌ای یا گوشی‌های همراه برای شما ارسال می‌شود.

۲- پیش‌بینی وضعیت آب‌و‌هوا با ردیاب

 با استفاده از ردیاب‌هایی که قابلیت پیش بینی وضعیت آب‌وهوا را دارند به طور کاملا تخصصی می‌توانید از وضعیت جوی با خبر شوید.برای استفاده بیشتر از دستگاه‌های جی پی اس یا همان ردیاب فقط کافی است نحوه استفاده از جی پی اس خودرو یا ماشین‌ آلات کشاورزی را بدانید.

۳- نقشه برداری از زمین و مزارع

یکی از مهم‌ترین بهره‌برداری‌ها از دستگاه ردیاب در کشاورزی نقشه برداری و اطلاع از مساحت دقیق زمین است. با اطلاع کامل از مساحت دقیق زمین می‌توانید عملیات بذرپاشی را به خوبی انجام دهید و همچنین میزان بذر مورد نیاز را به درستی محاسبه کنید. یکی دیگر از فواید استفاده از جی پی اس در کشاورزی تشخیص آفات و معرفی بخش‌های آفت زده به دستگاه‌های سم پاش است.

به این ترتیب که با استفاده از جی پی اس می‌توانید بعد از نقشه برداری محل آفت کش‌ها را به هواپیماها یا دستگاه‌های سم پاش معرفی کنید. به این ترتیب عملیات سم پاشی بدون نیاز به نیروهای انسانی به دقت صورت می‌گیرد. ردیاب‌ها یا همان دستگاه‌های جی پی اس می‌توانند مانند یک دزگیر مخفی عمل کرده و امنیت ابزار کشاورزی شما را تامین کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت دزدگیر جی پی اس دار با کارشناسان ردیاب خودرو ویگو تماس بگیرید. با نصب جی پی اس برای همیشه از نگرانی به سرقت رفتن ماشین‌های کشاورزی خداحافظی می‌کنید.

خرید ردیاب خودرو ویگو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۶۰