کاهش تصادفات با ردیاب خودرو

کاهش تصادفات با ردیاب خودرو - جی پی اس

یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از ردیاب خودرو توسط صاحبان کسب و کار و شرکت‌های تجاری در کشورهای پیشرفته، حفظ امنیت دارایی‌های با ارزش آن‌ ها است. با استفاده از ردیاب خودرو نه تنها از وسایل نقلیه محافظت می‌شود بلکه با نظارت بر رانندگان و تعامل با آنان امکان بهبود عادات رانندگی آنان و در نتیجه کاهش تصادفات میسر خواهد شد. جی پی اس خودرو برای مصارف امنیتی و ضد سرقت نیز، چه برای شرکت‌های تجاری، چه برای صاحبان خودروهای شخصی کاربرد دارد. ردیاب ویگو دارای امکانات زیادی مانند سیستم های ردیاب شخصی و ردیاب خودرو میباشد. شرکت ویگو مرکز فروش انواع ردیاب های مختلف و متنوع می باشد و می تواند برای خرید ردیاب GT800 شما را راهنمایی کنند.در ادامه به کاهش تصادفات با ردیاب خودرو میپردازیم.

رابطه‌ی تصادفات جاده‌ای و دستگاه‌های ردیاب خودرو

استفاده از GPS خودرو به روش‌های مختلفی می‌تواند از تصادفات جلوگیری کند. صاحبان وسایل نقلیه‌ی شخصی و صاحبان کسب و کار می‌توانند با سرمایه‌گذاری اندکی در این دستگاه، منافع زیادی در بلند مدت برای خود به ارمغان بیاورند.

ویژگی‌های دستگاه ردیاب خودرو در کاهش تصادفات

  •  هشدار در صورت بالاتر رفتن سرعت خودرو از سرعت مجاز
  • محاسبه و نمایش سرعت خودرو در هر زمان
  • بررسی ورود به یک محدوده‌ی خاص جغرافیایی و خروج از آن
  • امکان استعلام سرعت خودرو توسط پیامک
  • هشدار در صورت بروز نقص فنی
  • قابلیت نصب میکروفن برای بررسی وضعیت راننده

طبق مطالعات انجام شده رانندگانی که بر روی رفتار آنان نظارت می‌شود و آنان نیز از زیر نظر بودن خود آگاهند رفتارهای کم خطرتر و با مسئولیت بیش‌تری از خود نشان می‌دهند. این تغییر رفتار رانندگان به طور مستقیم منجر به کاهش تصادفات رانندگی و خطرات ناشی از آن می‌شود. بنابراین صاحبان کسب و کار به کمک دستگاه‌های GPS خودرو به سادگی می‌توانند رفتار رانندگان خود را زیر نظر داشته باشند و همچنین برای تحلیل عادات هر یک از رانندگان پیشینه‌ی آنان را بررسی کنند.

ردیاب (جی پی اس) خودرو ویگو

علاوه بر صاحبان کسب و کار، صاحبان خودرو های شخصی نیز می‌توانند به کمک دستگاه ردیاب عادات رانندگی خود و یا افراد خانواده‌ی خود را بهبود دهند. این مسئله در مورد افرادی با پیشینه‌ی رانندگی خطرناک و افراد جوانی که در حال تعلیم رانندگی هستند اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کند. به کمک ردیاب خودرو ویگو می‌توان همواره سرعت و مسیر این افراد را زیر نظر داشت تا از بروز حادثه و تحمیل خسارت‌های جبران ناپذیر جانی و مالی جلوگیری کرد.

خرید ردیاب GT800 خودرو

 اینستاگرام : ewigotrack@

واتس اپ : ۰۹۹۰۹۶۰۰۸۱۱

تلگرام : ewigotrack@

بازدیدها: ۸