مقالات

4 کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه در زندگی ما

کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه :

به غیر از ردیابی خودرو و ناوگان، دستگاه های ردیاب GPS نیز می توانند نیازهای ایمنی شخصی شما را برآورده کنند. ردیاب‌های GPS شخصی برای اهداف مختلف طراحی شده‌اند – محافظت از دارایی‌های ارزشمند شما، نجات کودکان، نظارت بر رانندگی نوجوانان، بازیابی سرقت، جلوگیری از هر گونه خطر و موارد دیگر، از هر مکان. مزیت اصلی این است که این ردیاب ها با دستگاه های تلفن همراه سازگار هستند و مانند سایر برنامه های تلفن همراه به راحتی قابل استفاده هستند.

دستگاه های ردیاب GPS دارای تعداد بسیار زیاد و طیف وسیعی از کاربردهای مختلف هستند. از آنها می توان برای دادن مسیرها، ردیابی چیزهای گمشده و بهبود کارایی ناوگان تجاری استفاده کرد. اما آنها همچنین می توانند جان ها را نجات دهند و ما را ایمن نگه دارند. در اینجا فقط 5 کاربرد برای نصب ردیاب های GPS وجود دارد که می تواند همه ما را ایمن تر کند…

کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه

حفاظت از بستگان سالخورده

ایمن نگه داشتن خویشاوندان مسن و در عین حال دادن استقلال، حریم خصوصی و آزادی تا حد امکان می تواند یک اقدام متعادل کننده سخت باشد. اینجاست که نصب ردیاب های GPS می تواند فوق العاده مفید باشد. آنها را می توان به عنوان دستگاه ردیابی شخصی استفاده کرد، روی مچ دست یا دور گردن قرار داد  یا به سادگی در کیف مورد علاقه شخص نگهداری کرد.

اگر عضوی از خانواده دارید که نگران آن هستید، شاید فردی ضعیف باشد یا از نوعی زوال عقل رنج می برد، یک ردیاب شخصی به شما ابزاری را می دهد تا بدون تجاوز به حریم خصوصی او را زیر نظر داشته باشید. اگر آنها موافق استفاده از ردیاب هستند، می‌توانید هر چند وقت یکبار بررسی کنید تا مطمئن شوید که خوب هستند و در مکانی هستند که انتظار دارید.

اگر آنها سرگردان شده اند یا گم شده اند، این فناوری فورا موقعیت بستگان شما را پیدا می کند تا بتوانید آنها را با خیال راحت به خانه بیاورید.

بسیاری از ردیاب‌های شخصی جی‌پی‌اس با دکمه‌های پانیک نیز همراه هستند که ابزار مفید دیگری برای افراد مسن یا بستگان ضعیف است. اگر فرد زمین بخورد یا مشکل داشته باشد، می تواند دکمه پانیک را فشار دهد و شما یک هشدار فوری دریافت خواهید کرد.

 

مراقبت از رانندگان نوجوان

کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه : زمانی که نوجوان شما برای اولین بار شروع به رانندگی می کند، زمان عصبی است. بسیار مهم است که به آنها اعتماد کنید، اما طبیعی است که نگران ایمنی فرزندتان در هنگام بیرون رفتن از جاده باشید. اگر نگران هستید، می توانید از یک ردیاب GPS در وسیله نقلیه آنها استفاده کنید تا خیالتان راحت باشد. بسیاری از والدین، نصب ماشین با دستگاه ردیاب کودک را به عنوان شرطی که نوجوان بتواند وسیله نقلیه را رانندگی کند، تعیین می کند. به این ترتیب، نوجوان می‌داند که ماشین ردیابی می‌شود و امیدوارم با دقت زیادی رانندگی کند.

والدین علاوه بر اینکه مطمئن می شوند فرزندشان ایمن رانندگی می کند، می توانند از ردیاب های GPS نیز برای بررسی محل رانندگی نوجوانانشان استفاده کنند. اگر گم شوند، ردیاب به بهبودی سریع کمک می کند. اگر آنها بگویند که به یک مکان می روند و ردیاب وسیله نقلیه را در مکان دیگری نشان می دهد، شما شواهدی دارید که از یک گفتار جدی حمایت کنید.

کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه

اشیا ارزشمند شما گم شده؟ ردیاب GPS خود را روشن کنید

کاربرد مهم ردیاب شخصی پرسنلی همراه : طرفداران GPS بر این باورند که همه باید یک ردیاب برای وسیله نقلیه خود نصب کنند. آنها به طور بالقوه می توانند در بسیاری از موقعیت ها نجات دهنده باشند. اگر در یک شب طوفانی گم شوید یا به طور تصادفی از جاده در وسط ناکجاآباد خارج شوید، یا در تصادف مجروح شوید و نتوانید به دنبال کمک باشید، یک ردیاب GPS فعال می تواند موقعیت مکانی شما را پخش کند. عزیزان شما می توانند از این اطلاعات حیاتی برای ارسال مستقیم خدمات اضطراری به شما استفاده کنند که می تواند جان شما را نجات دهد.

کاربرد ردیاب شخصی برای خودرو و موتور

شما میتوانید از ردیاب های شخصی برای حفظ امنیت انواع خودرو و موتور و وسایل نقلیه استفاده کنید. بوسیله ردیاب های آهنربایی و جی پی اس شخصی براحتی میتوانید ردیاب را در هر نقطه از خودرو مخفی کرده و براحتی بوسیله نرم افزار روی گوشی هوشمند خود موقعیت خودرو را در نقشه مشاهده نمایید. همچنین ردیاب شخصی شنود دار به شما این امکان را می دهد تا براحتی بتوانید با یک تماس به سیم کارت داخل ردیاب ، صدای اطراف ردیاب را شنود کنید.

ردیابی زنده GPS به نظارت بر وسایل نقلیه شما و همچنین رفتار راننده کمک می کند. این ردیاب ها می توانند با ارائه نقشه های موقعیت مکانی GPS بصری در زمان واقعی به مدیریت وسایل نقلیه پلیس کمک کنند. شما می توانید از بردن وسیله نقلیه توسط رانندگان به یک مسیر اشتباه به جای مسیر برنامه ریزی شده جلوگیری کنید.

در صورت بروز هر گونه آب و هوای بد، این دستگاه ردیاب به شما کمک می کند تا رانندگان خود را از مسیرهای امن تر هدایت کنید و در نتیجه از وسیله نقلیه خود محافظت کنید و همچنین راننده خود را از هر گونه تصادف نجات دهید.همچنین هشدارهای تعمیر و نگهداری دریافت خواهید کرد، که به اطمینان از اینکه وسیله نقلیه خدمات لازم را به موقع دریافت می کند، کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *